İsbatov İlqar

Direktor


Bağırov Heydər

Direktor Müavini


Umudov Elçin

Baş Mühəndis


Poluxov Nazim

Baş mütəxəssis – konstruktor


Həsənov Vahid

Baş mütəxəssis – mühəndis


Orucova Cəlalət

Memarlıq şöbəsi 1 / Şöbə rəisi



Sultanova Stella

Baş mühasib


İsmayılova Könül

Kadrlar üzrə baş mütəxəssis


Rəsulova Natavan

Baş menecer


Adem Tunca

Planlaşdırma şöbəsi / Şəhərsalma mütəxəssisi


Behbudov Elşən

Mühəndis-topoqraf


Sadıxov Nəsimi

Texniki və təsərrüfat şöbəsi / Şöbə rəisi



Qarayev Fərhad

Memarlıq şöbəsi 2 / Şöbə rəisi


Nəcəfov Məmmədali

Konstruktorlar şöbəsi / Şöbə rəisi


Umudova Aynur

Planlaşdırma şöbəsi / Şöbə rəisi


Cəbrayılova Selcan

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Oruclu Sevinc

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Məmmədova Gülnarə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar



Rzayeva Ahilə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Abdullayeva Xalidə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Həşimova Əzizə

Memarlıq şöbəsi 2 / Memar


Xancanova Aytac

Memarlıq şöbəsi 2 / Memar


Salayeva Elnarə

Memarlıq şöbəsi 2 / Memar


Məmmədov Zülfüqar

Məsləhətçi



Qasımov Sənan

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Hüseynova Cəmilə

Planlaşdırma şöbəsi / Mühəndis


Abbaszadə Məlahət

Planlaşdırma şöbəsi /Mühəndis


Həsənov Lətif

Konstruktorlar şöbəsi / Mühəndis


Lətifov Cavanşir

Konstruktorlar şöbəsi / Mühəndis


Cəfərlİ Orxan

Konstruktorlar şöbəsi / Mühəndis



Əliyeva Fatimə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Axundova Kamilla

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Axundova Səbinə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Aslanova Firuzə

Məsləhətçi


Həsənova Zərifə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Yüzbaşeva Samirə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis



Həmzəyeva Larisa

Məsləhətçi


Musayeva Aysel

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Arxiv rəisi


Kərimova Aytən

Mühəndis


Nazarov Sabir

Məsləhətçi


İldırımlı Nuranə

Smetalar şöbəsi /Mühəndis


Həmzəyeva Natəvan

Mühəndis işləri şöbəsi / Mühəndis



Əsgərzadə Mətləb

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Mühəndis-proqramlaşdırıcı


Hüseynova Dilbazi

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik


Petrenko Nataliya

Texnik


Rüstəmov Cəlal

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik


Məmmədov Zaur

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik


Sadıxova Gülşən

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik



Azərbaycanca