İsbatov İlqar

Direktor


Bağırov Heydər

Direktor Müavini


Umudov Elçin

Baş Mühəndis


Poluxov Nazim

Baş mütəxəssis – konstruktor


Orucova Cəlalət

Baş mütəxəssis - memar


Həsənov Vahid

Baş mütəxəssis – mühəndis



Sultanova Stella

Baş mühasib


İsmayılova Könül

Kadrlar üzrə baş mütəxəssis


Adem Tunca

Planlaşdırma şöbəsi / Şəhərsalma mütəxəssisi


Qarayev Fərhad

Memarlıq şöbəsi 1 / Şöbə rəisi


Umudova Aynur

Memarlıq şöbəsi 2 / Şöbə rəisi


Əkbərli Əkbər

Planlaşdırma şöbəsi / Şöbə rəisi



Nəcəfov Məmmədali

Konstruktorlar şöbəsi / Şöbə rəisi


Qulubəyov Ağarəhim

Mühəndis işləri şöbəsi / Şöbə rəisi


Rəsulova Natavan

Smetalar şöbəsi / Şöbə rəisi


Sadıxov Nəsimi

Texniki və təsərrüfat şöbəsi / Şöbə rəisi


Behbudov Elşən

Mühəndis-topoqraf


Məmmədova Gülnarə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar



Rzayeva Ahilə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Salayeva Elnarə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Həşimova Əzizə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Xancanova Aytac

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Abdullayeva Xalidə

Memarlıq şöbəsi 1 / Memar


Oruclu Sevinc

Memarlıq şöbəsi 2 / Memar



Cəbrayılova Selcan

Memarlıq şöbəsi 2 / Memar


İsazadə Teymur

Memarlıq şöbəsi 2 / Memar


Məmmədov Zülfüqar

Məsləhətçi


Hüseynova Cəmilə

Planlaşdırma şöbəsi / Mühəndis


Abbaszadə Məlahət

Planlaşdırma şöbəsi /Mühəndis


Qasımov Sənan

Planlaşdırma şöbəsi / Memar



Cəfərlİ Orxan

Konstruktorlar şöbəsi / Mühəndis


Həsənov Lətif

Konstruktorlar şöbəsi / Mühəndis


Əbilov Elşən

Konstruktorlar şöbəsi / Mühəndis


Lətifov Cavanşir

Konstruktorlar şöbəsi / Mühəndis


Əliyeva Fatimə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Yüzbaşeva Samirə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis



Axundova Kamilla

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Axundova Səbinə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Həsənova Zərifə

Mühəndis işləri şöbəsi /Mühəndis


Aslanova Firuzə

Məsləhətçi


Həmzəyeva Larisa

Məsləhətçi


Həmzəyeva Natəvan

Mühəndis işləri şöbəsi / Mühəndis



İldırımlı Nuranə

Smetalar şöbəsi /Mühəndis


Nazarov Sabir

Məsləhətçi


Kərimova Aytən

Mühəndis


Musayeva Aysel

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Arxiv rəisi


Əsgərzadə Mətləb

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Mühəndis-proqramlaşdırıcı


Sadıxova Gülşən

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik



Petrenko Nataliya

Məsləhətçi


Rüstəmov Cəlal

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik


Məmmədov Zaur

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik


Hüseynova Dilbazi

Texniki və təsərrüfat şöbəsi/ Texnik


Azərbaycanca